Strona główna Aktualności Oferta obozu integracyjno - językowego "Wakacje po angielsku w Warszawie"

Oferta obozu integracyjno - językowego "Wakacje po angielsku w Warszawie"

28 kwiecien 2017

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z ofertą obozu "Wakacje po angielsku w Warszawie". W lipcu br., tym razem w Warszawie, organizujemy wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży z całej Polski, „Wakacje po angielsku w Warszawie", połączony z bogatym i atrakcyjnym programem edukacyjno-kulturalno-turystycznym i sportowym.

 

Równolegle realizujemy program „Wakacje po polsku w Warszawie" dla rówieśniczej grupy dzieci i młodzieży polonijnej z USA, Kanady, Irlandii i Niemiec.

 

Nasze działania realizujemy w porozumieniu i we współpracy z naszymi Partnerami z USA i Kanady: Centralą Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce, Zrzeszeniem Nauczycieli Polskich w Ameryce, Forum Nauczycieli Polonijnych Zachodniego Wybrzeża, Związkiem Nauczycielstwa Polskiego w Kanadzie, Irlandii: Polską Szkołą Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie i Niemiec: Federalnym Związkiem Nauczycieli Języka Polskiego.

 

Formuła obozu umożliwi jego uczestnikom wzajemne codzienne kontakty (również w języku angielskim), poznanie: krajów i miejsc pochodzenia uczestników obozu oraz szkół, które reprezentują. W ubiegłym roku gościliśmy na obozie uczniów z USA i Kanady z 31 szkół wraz z opiekunami, a polscy uczniowie reprezentowali 27 szkół.

 

Doświadczenie poprzednich lat w realizacji obozów integracyjno-językowych dla dzieci polonijnych i polskich pokazało (świadczą o tym także zapisy uczestników obozu w anonimowych ankietach satysfakcji), że udział w obozie jest dla jego Uczestników szansą na poznanie nowych przyjaciół, zniesienie bariery w komunikowaniu się w języku obcym, a przede wszystkim jest czasem aktywnego wakacyjnego wypoczynku i zabawy.

 

Mamy nadzieję, że i w tym roku zdecydują Państwo o udziale swojego dziecka w naszym projekcie.

 

Jako organizatorzy uczynimy wszystko, aby uczestnicy obozu „Wakacje po polsku w Warszawie" mieli zapewnioną profesjonalną opiekę i wspólnie znakomicie się bawili i jednocześnie uczyli.

 

Oferta "Wakacje po angielsku w Warszawie"

 

Różnica w cenie ofert wynika z kosztów dojazdu z lotniska i na lotnisko.

 

Karta uczestnika "Wakacje po angielsku w Warszawie"