Strona główna Aktualności Oferta obozu integracyjno - językowego "Wakacje po polsku w Warszawie"

Oferta obozu integracyjno - językowego "Wakacje po polsku w Warszawie"

28 kwiecien 2017

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z ofertą obozu "Wakacje po polsku w Warszawie". W lipcu br., tym razem w Warszawie, organizujemy wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży polonijnej, „Wakacje po polsku w Warszawie", połączony z bogatym i atrakcyjnym programem edukacyjno-kulturalno-turystycznym i sportowym.


Równolegle realizujemy program „Wakacje po angielsku w Warszawie" dla rówieśniczej grupy dzieci i młodzieży z Polski, co umożliwi wspólne spędzanie wakacji z polskim kuzynostwem i przyjaciółmi.


Nasze działania realizujemy w porozumieniu i we współpracy z naszymi Partnerami z USA i Kanady: Centralą Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce, Zrzeszeniem Nauczycieli Polskich w Ameryce, Forum Nauczycieli Polonijnych Zachodniego Wybrzeża, Związkiem Nauczycielstwa Polskiego w Kanadzie, Irlandii: Polską Szkołą Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie i Niemiec: Federalnym Związkiem Nauczycieli Języka Polskiego.


Formuła organizowanych przez nas obozów umożliwia jego Uczestnikom wzajemne codzienne kontakty w języku polskim, poznanie krajów i miejsc pochodzenia uczestników obozu oraz szkół, które reprezentują. W ubiegłym roku gościliśmy na obozie uczniów z USA i Kanady z 31 szkół wraz z Opiekunami, a polscy uczniowie reprezentowali 27 szkół.


Doświadczenie poprzednich lat w realizacji obozów integracyjno-językowych dla dzieci polonijnych i polskich pokazało (świadczą o tym także zapisy uczestników obozu w anonimowych ankietach satysfakcji), że udział w obozie jest dla jego Uczestników szansą na poznanie nowych przyjaciół, zniesienie bariery w komunikowaniu się w języku polskim, a przede wszystkim jest czasem aktywnego wakacyjnego wypoczynku i zabawy.


Mamy nadzieję, że i w tym roku zdecydują Państwo o udziale swojego dziecka w naszym projekcie.


Jako organizatorzy uczynimy wszystko, aby uczestnicy obozu „Wakacje po polsku w Warszawie" mieli zapewnioną profesjonalną opiekę i wspólnie znakomicie się bawili i jednocześnie uczyli.


Oferta "Wakacje po polsku w Warszawie"

 

Różnica w cenie ofert wynika z kosztów dojazdu z lotniska i na lotnisko.

 

Karta uczestnika "Wakacje po polsku w Warszawie"