Strona główna Projekty europejskie Projekty ostatnio zrealizowane

Projekty ostatnio zrealizowane

Bezpieczne Lotniska Przyszłości

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki DZIAŁANIE 2.1 "Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki" Poddziałanie 2.1.1 "Rozwój kapitału ludzkiego przedsiębiorstw".

Lider Projektu: Dolnośląska Szkoła Bankowa Sp z o. o. w Lubinie, Partner: Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi.

Realizacja projektu 5.01.2009 - 5.01.2011. W tym czasie zaplanowano przeszkolenie 8460 pracowników. Wartość projektu wyniosła 8.886.833,92 zł. Czytaj informator (kliknij na ikonę poniżej) lub przejdź do więcej:


BLPinfo BLPinfo cd

wiecej

"Integracja Uchodźców na Mazowszu"

ZAKOŃCZENIE KURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCHODŹCÓW
24 listopada 2010 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie kursu języka polskiego z elementami wiedzy o Polsce i orientacji zawodowej organizowanego w ramach projektu ?Integracja Uchodźców na Mazowszu? współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców, Wojewody Mazowieckiego oraz budżetu państwa.  Czytaj więcej lub przejdź do Galerii

wiecej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców, budżetu państwa i Wojewody Mazowieckiego

Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi w partnerstwie z Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie realizuje projekt Wspólny cel - integracja uchodźców na Mazowszu współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców, budżetu państwa i Wojewody Mazowieckiego.
Główna część projektu, zaplanowanego do 31 grudnia 2010 roku, to kurs języka polskiego dla uchodźców z elementami wiedzy o Polsce i orientacji zawodowej.

wiecej