Strona główna Oferta dla firm Lektorzy Linguae Mundi

Lektorzy Linguae Mundi

Lektorzy Linguae Mundi


Zespół wykwalifikowanych polskich lektorów języków obcych i native speakerów prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego.

Nasi lektorzy to filolodzy z przygotowaniem glottodydaktycznym, ludzie, których pasją jest język - narzędzie komunikacji i poznania świata, a celem zajęć łamanie barier komunikacyjnych! Cierpliwie i twórczo wprowadzają słuchaczy w świat języków o kultury danego obszaru językowego. Przygotowanie metodyczne do nauczania języka obcego obowiązuje również lektorów natywnych.


Lektorzy LINGUAE MUNDI posługują się językiem obcym w sposób naturalny, znają i interesują się problematyką i terminologią ogólną i specjalistyczną. Doskonalą własny warsztat metodyczny uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz webinars'ach.


Wsród nas są licencjonowani egzaminatorzy egzaminów międzynarodowych TELC, TOEIC, LCCI oraz UCLES oraz tłumacze oraz tłumacze przysięgli, autorzy skryptów wydawanych na użytek kursów wewnętrznych Linguae Mundi oraz autorzy i współautorzy publikacji.


Sa wśród nas również osoby zaangażowane w prace certyfikacyjne i przygotowujące materiały do egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego. Doświadczenie w prowadzeniu kursów dla wielu (ponad 30) narodowości niezwykle poszerzyło kompetencje Zespołu, który wzbogacił się o cenne obserwacje, praktyczne rozwiązania i twórcze rozwiązywanie problemów.


Kreatywność, inwencja, wrażliwość i umiejętność właściwego odczytywania potrzeb i reakcji uczestników szkoleń przez lektorów, nawiązywanie i utrzymanie przez nich dobrych relacji ze słuchaczami, zaangażowanie, są bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu w procesie nauczania. Zwracamy uwagę na ten aspekt w dążeniu do wysokiej jakości szkoleń językowych.


Lektorzy i metodycy tworzą grupy projektowe, po to, aby w zapewnić jak najwyższą jakość i skuteczność nauczania, a także zapewnić jak najlepsze zaplecze dydaktyczne dla prowadzonych przez nas szkoleń. Zajęcia naszych lektorów są cyklicznie wizytowane, a ich praca jest monitorowana.


Członkami Rady Fundacji są wybitne autorytety naukowe z dziedziny językoznawstwa i glottodydaktyki, którzy służą radą i pomocą we wszystkich kwestiach programowych i metodycznych.

wiecej