TELC

TELC Language Testing

 

UWAGA: TRWAJĄ ZAPISY NA EGZAMIN W DNIU 17 LISTOPADA 2012

 

 

LOGO TELCFundacja Nauki Języków Obcych LINGUAE MUNDI jest Centrum Egzaminacyjnym TELC od 2003 roku. Nasze doświadczenie i stale aktualizowana wiedza oraz szkolenia egzaminatorów pozwalaja na regularne organizowanie egzaminów w tym systemie oraz na oferowanie Państwu również kursów przygotowawczych w wariantach o różnej długości i intensywności.

Certyfikat TELC jest uznawany na arenie międzynarodowej, ponieważ jest świadectwem opanowania języka zgodnie z założeniami nauczania i testowania kompetencji językowych w oparciu o wytyczne Rady Europy w ramach systemu Common European Framework of Reference for Language Learning and Teaching.

Certyfikat TELC jest umieszczony na liście uznawanych w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2005 r. - Dz. U. nr 266, poz. 2230, zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej). Jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym znajomość języka w przypadku ubiegania się o pracę na stanowiskach urzędniczych w krajach Unii Europejskiej (poziom - B2 lub wyższy).

Certyfikat TELC pozwala na ubieganie się o stypendia programu Socrates /Erasmus.

 

 

UWAGA: NOWY PRZYJAZNY EGZAMIN A2/B1 ORAZ B1/B2 W OFERCIE OD JESIENI 2012 r.


ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINÓW Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Deutsch-Test für Zuwanderer A2/B1.

wiecej